Powrót

O mnie, Kontakt

Przez ponad 25 lat, od roku 1996 do 2022 prowadziłem czasopismo EdW. Jestem autorem setek projektów oraz kilku tysięcy artykułów edukacyjnych.

Obecnie, by nadal dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, prowadzę nowe czasopismo Zrozumieć Elektronikę oraz tę stronę piotr-gorecki.pl, przeznaczoną dla wszystkich, zainteresowanych elektroniką. Jestem zainteresowany propozycjami współpracy.

Jeżeli jesteś moim Patronem, Mecenasem lub choćby Obserwatorem zarejestrowanym na stronie Patronite.pl, to zachęcam do bezpośredniego kontaktu w sposób opisany na tej stronie.

O mnie

Nauką i techniką interesuję się od dzieciństwa. Na początku głównymi obszarami największego zainteresowania były chemia (praktycznie, ku rozpaczy Mamy), także w związku z fotografią (powiększalnik, kopiarka, wywoływacze, utrwalacz, techniki niestandardowe) oraz astronomia (teoretycznie).

Pierwsze kontakty z elektroniką miałem w 8. klasie podstawówki. I to elektronika ostatecznie stała się kierunkiem wykształcenia i pracy zawodowej (mało jednak brakowało, bym został fotografem albo zegarmistrzem). Później, przez prawie 30 lat, od 1993 byłem związany z Wydawnictwem AVT przede wszystkim z Elektroniką dla Wszystkich.