Powrót

O mnie, Kontakt

Przez ponad 25 lat, od roku 1996 do 2022 prowadziłem czasopismo Elektronika dla Wszystkich. Jestem autorem setek projektów oraz kilku tysięcy artykułów edukacyjnych.

Obecnie, by nadal dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, prowadzę nowe czasopismo Zrozumieć Elektronikę oraz tę stronę piotr-gorecki.pl, przeznaczoną dla wszystkich, zainteresowanych elektroniką. Jestem zainteresowany propozycjami współpracy.

Jeżeli jesteś moim Patronem, Mecenasem lub choćby Obserwatorem zarejestrowanym na stronie Patronite.pl, to zachęcam do bezpośredniego kontaktu w sposób opisany na tej stronie.

O mnie

Nauką i techniką interesuję się od dzieciństwa. Na początku głównymi obszarami największego zainteresowania były chemia (praktycznie, ku rozpaczy Mamy), także w związku z fotografią (powiększalnik, kopiarka, wywoływacze, utrwalacz, techniki niestandardowe) oraz astronomia (teoretycznie).

Pierwsze kontakty z elektroniką miałem w 8. klasie podstawówki. I to elektronika ostatecznie stała się kierunkiem wykształcenia i pracy zawodowej (mało jednak brakowało, bym został fotografem albo zegarmistrzem). Później, przez prawie 30 lat, od 1993 byłem związany z Wydawnictwem AVT przede wszystkim z Elektroniką dla Wszystkich.